Wedstrijden



RSS feed Nederlandse Volleybalbond
: Numidia/vcLimac HS 2 - Skunk HS 1
Wedstrijd: 90001BH GL, Datum: , Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
: Civitas DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000BD2BB 03, Datum: , Speellocatie: Ruben Kogeldans Sporthal, Hagerhofweg 21 , 5912PN Venlo
: Numidia/vcLimac DS 1 - VC Voerendaal DS 1
Wedstrijd: 7000D1I GL, Datum: , Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
: VC Maasdal DS 1 - Numidia/vcLimac DS 2
Wedstrijd: 7000D2M BG, Datum: , Speellocatie: De Tump, Thornerweg 4 , 6019CA Wessem
: Numidia/vcLimac DS 2 - Tecona - ADC DS 6
Wedstrijd: 7000D2M GL, Datum: , Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
: Numidia/VC Limac HS 3 - Jokers VC HS 2
Wedstrijd: 7000H1G FI, Datum: , Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
: VC HERO HS 2 - Numidia/VC Limac HS 3
Wedstrijd: 7000H1G HF, Datum: , Speellocatie: Herteheym, Putkamp 6 , 6049AK Herten
: Hovoc HS 5 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G EF, Datum: , Speellocatie: Dendron Sporthal, Gebr. van Doornelaan 128 , 5961BE Horst
: Numidia/VC Limac HS 4 - Livoc Liessel HS 1
Wedstrijd: 7000H2G FK, Datum: , Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
: VC Velden HS 1 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G HF, Datum: , Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1 , 5941CP Velden
: KLAVERBLAD / HHC HS 3 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G JF, Datum: , Speellocatie: Van Hornehal, Rijksweg 7 A, 6085AA Horn
: Hyundai Peter Janssen Stravoc MA 1 - Numidia/VC Limac MA 1
Wedstrijd: 7000MA2H1 FD, Datum: , Speellocatie: De Grenslibel, Burgemeester Smeijersweg 4 , 6039HB Stramproy
Vervallen: 6 dec. 18:30: PrismaWorx VC Weert MB 1 - Numidia/vcLimac MB 1
Vervallen wedstrijd: 7000MB2M1 CB, Datum: maandag 6 december, 18:30, Speellocatie: Aan de bron, Maaslandlaan 3 , 6004GC Weert
Vervallen: 7 dec. 19:15: Numidia/VC Limac DS 4 - Accretos DS 3
Vervallen wedstrijd: 7000D4L1 DA, Datum: dinsdag 7 december, 19:15, Speellocatie: Sporthal Reutsdael, Sportparklaan 54 , 6097CW Heel
Vervallen: 7 dec. 19:30: Numidia/vcLimac DS 3 - Voluntas DS 1
Vervallen wedstrijd: 7000D3T1 AF, Datum: dinsdag 7 december, 19:30, Speellocatie: Andreashal, Europlein 7 , 6051HM Maasbracht
Vervallen: 8 dec. 19:30: Numidia/VC Limac MA 1 - BVC Holyoke MA 1
Vervallen wedstrijd: 7000MA2H1 DB, Datum: woensdag 8 december, 19:30, Speellocatie: De Hamar, Hamarplein 2 , 5951CD Belfeld
Vervallen: 11 dec. 14:30: Revoc/VCB MA 1 - Numidia/VC Limac MA 1
Vervallen wedstrijd: 7000MA2H1 ED, Datum: zaterdag 11 december, 14:30, Speellocatie: De Schans, Bösdaellaan 1 , 5953BW Reuver
Vervallen: 11 dec. 14:30: The Athletes Foot/VC Sittardia MB 2 - Numidia/vcLimac MB 1
Vervallen wedstrijd: 7000MB2M1 EB, Datum: zaterdag 11 december, 14:30, Speellocatie: Kleesj, Bradleystraat 25 , 6135CV Sittard
11 dec. 15:00: Numidia/vcLimac DS 1 - VC Voerendaal DS 1
Wedstrijd: 7000D1I GL, Datum: zaterdag 11 december, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
11 dec. 15:00: Numidia/vcLimac DS 2 - Tecona - ADC DS 6
Wedstrijd: 7000D2M GL, Datum: zaterdag 11 december, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
11 dec. 16:30: VC Velden HS 1 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G HF, Datum: zaterdag 11 december, 16:30, Speellocatie: De Vilgaard, Schandeloseweg 1 , 5941CP Velden
11 dec. 17:00: VC HERO HS 2 - Numidia/VC Limac HS 3
Wedstrijd: 7000H1G HF, Datum: zaterdag 11 december, 17:00, Speellocatie: Herteheym, Putkamp 6 , 6049AK Herten
Vervallen: 11 dec. 19:00: Revoc/VCB DS 4 - Numidia/VC Limac DS 4
Vervallen wedstrijd: 7000D4L1 ED, Datum: zaterdag 11 december, 19:00, Speellocatie: De Schans, Bösdaellaan 1 , 5953BW Reuver
11 dec. 19:15: Numidia/vcLimac HS 2 - Skunk HS 1
Wedstrijd: 90001BH GL, Datum: zaterdag 11 december, 19:15, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
Vervallen: 12 dec. 9:00: Numidia/VC Limac N4 1 - PrismaWorx VC Weert N4 3
Vervallen wedstrijd: 7000CL41E1EA, Datum: zondag 12 december, 9:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
Vervallen: 12 dec. 9:30: Numidia/VC Limac N4 1 - Stravoc N4 1
Vervallen wedstrijd: 7000CL41E1ED, Datum: zondag 12 december, 9:30, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
12 dec. 17:30: Civitas DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000BD2BB 03, Datum: zondag 12 december, 17:30, Speellocatie: Ruben Kogeldans Sporthal, Hagerhofweg 21 , 5912PN Venlo
14 dec. 21:00: Hovoc HS 5 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G EF, Datum: dinsdag 14 december, 21:00, Speellocatie: Dendron Sporthal, Gebr. van Doornelaan 128 , 5961BE Horst
17 dec. 18:15: KLAVERBLAD / HHC HS 3 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G JF, Datum: vrijdag 17 december, 18:15, Speellocatie: Van Hornehal, Rijksweg 7 A, 6085AA Horn
8 jan. 14:30: Numidia/VC Limac HS 4 - VC Trivia HS 1
Wedstrijd: 7000H2G FI, Datum: zaterdag 8 januari, 14:30, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
8 jan. 17:00: Numidia/vcLimac HS 2 - BPA VTC Woerden HS 1
Wedstrijd: 90001BH GE, Datum: zaterdag 8 januari, 17:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
14 jan. 21:00: Ledûb Volleybal HS 3 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G LF, Datum: vrijdag 14 januari, 21:00, Speellocatie: Zuiderpoort, Sportlaan 7 , 6021KA Budel
15 jan. 15:45: BPA VTC Woerden HS 1 - Numidia/vcLimac HS 2
Wedstrijd: 90001BH EG, Datum: zaterdag 15 januari, 15:45, Speellocatie: Thijs van der Polshal, Jozef Israëlslaan 58 , 3443CT Woerden
15 jan. 16:00: Furos DS 2 - Numidia/vcLimac DS 2
Wedstrijd: 7000D2M EG, Datum: zaterdag 15 januari, 16:00, Speellocatie: Rolduc, Rolduckerstraat 112 , 6461VN Kerkrade
15 jan. 18:00: VC Mestreech DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000D1I EG, Datum: zaterdag 15 januari, 18:00, Speellocatie: De Geusselt, Olympiaweg 68 , 6225XX Maastricht
22 jan. 12:45: Numidia/vcLimac DS 2 - VC S.E.C. DS 2
Wedstrijd: 7000D2M GD, Datum: zaterdag 22 januari, 12:45, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
22 jan. 13:00: Numidia/VC Limac HS 4 - Hovoc HS 5
Wedstrijd: 7000H2G FE, Datum: zaterdag 22 januari, 13:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
22 jan. 15:00: Numidia/vcLimac DS 1 - Accretos DS 1
Wedstrijd: 7000D1I GD, Datum: zaterdag 22 januari, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
22 jan. 15:00: Numidia/VC Limac HS 3 - Furos HS 2
Wedstrijd: 7000H1G FE, Datum: zaterdag 22 januari, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
22 jan. 19:15: Numidia/vcLimac HS 2 - Habithuis | RVV HS 1
Wedstrijd: 90001BH GD, Datum: zaterdag 22 januari, 19:15, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
27 jan. 19:30: Numidia/VC Limac HS 3 - Tupos HS 2
Wedstrijd: 7000H1G FK, Datum: donderdag 27 januari, 19:30, Speellocatie: De Koeweide, Achter de Hoven 4 , 6065CW Montfort
29 jan. 16:00: VC Heerlen DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000D1I CG, Datum: zaterdag 29 januari, 16:00, Speellocatie: A Gene Bek, Tacitusstraat 130 , 6417TZ Heerlen
29 jan. 16:30: Inter Rijswijk HS 2 - Numidia/vcLimac HS 2
Wedstrijd: 90001BH CG, Datum: zaterdag 29 januari, 16:30, Speellocatie: De Altis, de Bruyn Kopsstraat 1 , 2288EC Rijswijk ZH
5 feb. 13:00: Numidia/vcLimac DS 2 - VC Maasdal DS 1
Wedstrijd: 7000D2M GB, Datum: zaterdag 5 februari, 13:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
5 feb. 13:00: Numidia/VC Limac HS 4 - Civitas HS 2
Wedstrijd: 7000H2G FC, Datum: zaterdag 5 februari, 13:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
5 feb. 15:00: Numidia/vcLimac DS 1 - VC Landgraaf DS 3
Wedstrijd: 7000D1I GB, Datum: zaterdag 5 februari, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
5 feb. 15:00: Numidia/VC Limac HS 3 - VC Heerlen HS 1
Wedstrijd: 7000H1G FC, Datum: zaterdag 5 februari, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
5 feb. 19:15: Numidia/vcLimac HS 2 - Volleybaldingen.nl / Servia HS 1
Wedstrijd: 90001BH GB, Datum: zaterdag 5 februari, 19:15, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
12 feb. 16:30: VC Olympia HS 1 - Numidia/VC Limac HS 3
Wedstrijd: 7000H1G BF, Datum: zaterdag 12 februari, 16:30, Speellocatie: Piushof, Piushof 137 , 5981VW Panningen
12 feb. 17:00: VC WIK Groot-Ammers HS 1 - Numidia/vcLimac HS 2
Wedstrijd: 90001BH AG, Datum: zaterdag 12 februari, 17:00, Speellocatie: De Reiger, De Boomgaard 3 , 2964AV Groot-Ammers
12 feb. 17:00: Bach SV DS 2 - Numidia/vcLimac DS 2
Wedstrijd: 7000D2M AG, Datum: zaterdag 12 februari, 17:00, Speellocatie: Gymzaal Scheyvenstraat, Scheijvenstraat 10 , 6011RL Ell
12 feb. 19:00: VC Olympia HS 2 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G BF, Datum: zaterdag 12 februari, 19:00, Speellocatie: Piushof, Piushof 137 , 5981VW Panningen
12 feb. 19:45: Tecona - ADC DS 3 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000D1I AG, Datum: zaterdag 12 februari, 19:45, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond
19 feb. 13:00: Numidia/vcLimac DS 2 - Tecona - ADC DS 4
Wedstrijd: 7000D2M GK, Datum: zaterdag 19 februari, 13:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
19 feb. 15:00: Numidia/vcLimac DS 1 - Tecona - ADC DS 2
Wedstrijd: 7000D1I GK, Datum: zaterdag 19 februari, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
19 feb. 15:00: Numidia/VC Limac HS 3 - VC Maasdal HS 1
Wedstrijd: 7000H1G FA, Datum: zaterdag 19 februari, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
19 feb. 19:15: Numidia/vcLimac HS 2 - Departyshop.nl VIVES HS 1
Wedstrijd: 90001BH GK, Datum: zaterdag 19 februari, 19:15, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
5 mrt. 19:00: Accretos HS 1 - Numidia/VC Limac HS 3
Wedstrijd: 7000H1G DF, Datum: zaterdag 5 maart, 19:00, Speellocatie: BMV La Rochelle, Pastoor Hanraetsstraat 7 A, 6088EH Roggel
12 mrt. 13:00: Fyrfad DS 2 - Numidia/vcLimac DS 2
Wedstrijd: 7000D2M JG, Datum: zaterdag 12 maart, 13:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15 , 6229HA Maastricht
12 mrt. 15:00: Fyrfad DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000D1I JG, Datum: zaterdag 12 maart, 15:00, Speellocatie: Universitair Sportcentrum UM Sports, P Debyeplein 15 , 6229HA Maastricht
12 mrt. 17:00: EMD-Tooling HS 1 - Numidia/vcLimac HS 2
Wedstrijd: 90001BH JG, Datum: zaterdag 12 maart, 17:00, Speellocatie: De Schans, Bösdaellaan 1 , 5953BW Reuver
12 mrt. 18:30: Tupos HS 2 - Numidia/VC Limac HS 3
Wedstrijd: 7000H1G KF, Datum: zaterdag 12 maart, 18:30, Speellocatie: De Kazing, Huissen 3 , 5991PX Baarlo LB
12 mrt. 19:00: Livoc Liessel HS 1 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G KF, Datum: zaterdag 12 maart, 19:00, Speellocatie: De Smeltkroes, Monseigneur Berkvensstraat 82 , 5757BK Liessel
19 mrt. 12:45: Numidia/VC Limac HS 4 - KLAVERBLAD / HHC HS 3
Wedstrijd: 7000H2G FJ, Datum: zaterdag 19 maart, 12:45, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
19 mrt. 13:00: Numidia/vcLimac DS 2 - Jokers VC DS 3
Wedstrijd: 7000D2M GI, Datum: zaterdag 19 maart, 13:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
19 mrt. 15:00: Numidia/VC Limac HS 3 - Fyrfad HS 1
Wedstrijd: 7000H1G FJ, Datum: zaterdag 19 maart, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
19 mrt. 19:15: Numidia/vcLimac HS 2 - Volley Zuid HS 1
Wedstrijd: 90001BH GI, Datum: zaterdag 19 maart, 19:15, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
26 mrt. 16:30: Jokers VC DS 2 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000D1I HG, Datum: zaterdag 26 maart, 16:30, Speellocatie: De Heeg, Roserije 500 , 6228DN Maastricht
26 mrt. 16:30: Jokers VC HS 2 - Numidia/VC Limac HS 3
Wedstrijd: 7000H1G IF, Datum: zaterdag 26 maart, 16:30, Speellocatie: De Heeg, Roserije 500 , 6228DN Maastricht
26 mrt. 16:30: VC Trivia HS 1 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G IF, Datum: zaterdag 26 maart, 16:30, Speellocatie: Gymzaal Debyestraat, Past. Debijestraat 8 A, 5963AG Hegelsom
26 mrt. 17:00: Donki Sjot HS 2 - Numidia/vcLimac HS 2
Wedstrijd: 90001BH HG, Datum: zaterdag 26 maart, 17:00, Speellocatie: De Misse, Jacobskamp 37 , 5275BJ Den Dungen
26 mrt. 19:00: VC Olympia DS 4 - Numidia/vcLimac DS 2
Wedstrijd: 7000D2M HG, Datum: zaterdag 26 maart, 19:00, Speellocatie: Piushof, Piushof 137 , 5981VW Panningen
2 apr. 15:00: Numidia/VC Limac HS 3 - VC HERO HS 2
Wedstrijd: 7000H1G FH, Datum: zaterdag 2 april, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
2 apr. 15:00: Numidia/VC Limac HS 4 - VC Velden HS 1
Wedstrijd: 7000H2G FH, Datum: zaterdag 2 april, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
2 apr. 15:15: Tecona - ADC DS 6 - Numidia/vcLimac DS 2
Wedstrijd: 7000D2M LG, Datum: zaterdag 2 april, 15:15, Speellocatie: Overmunthe, Raadhuisstraat 64 , 6129CE Urmond
2 apr. 17:30: VC Voerendaal DS 1 - Numidia/vcLimac DS 1
Wedstrijd: 7000D1I LG, Datum: zaterdag 2 april, 17:30, Speellocatie: De Joffer (sporthal), Goswijnstraat 1 , 6367EB Voerendaal
2 apr. 19:00: Skunk HS 1 - Numidia/vcLimac HS 2
Wedstrijd: 90001BH LG, Datum: zaterdag 2 april, 19:00, Speellocatie: De Bunders, De Bunders 1 , 5467JZ Veghel
9 apr. 15:00: Numidia/vcLimac DS 1 - KLAVERBLAD / HHC DS 2
Wedstrijd: 7000D1I GF, Datum: zaterdag 9 april, 15:00, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
9 apr. 17:00: VC Athos '70 HS 2 - Numidia/VC Limac HS 4
Wedstrijd: 7000H2G GF, Datum: zaterdag 9 april, 17:00, Speellocatie: De Kruisweide, Markt 28 , 5975AN Sevenum
9 apr. 18:15: Vludoc '98 HS 1 - Numidia/VC Limac HS 3
Wedstrijd: 7000H1G GF, Datum: zaterdag 9 april, 18:15, Speellocatie: Gitek Sport Sportcentrum, Leeuwerikstraat 2 , 6361VM Nuth
9 apr. 19:15: Numidia/vcLimac HS 2 - Gemini-Kangeroes HS 1
Wedstrijd: 90001BH GF, Datum: zaterdag 9 april, 19:15, Speellocatie: Sportzaal, Nieuwe Markt 7 , 6067CG Linne
Feed Fetched by RSS Dog.